Kalite Politikamız

KESİM

Ege Bölgesinde ve ağırlık olarak İlimiz Denizli çevresinde yaylalarda yetiştirilen hayvanlar özenle seçilip veteriner hekimler tarafından kontrolden geçtikten sonra son teknolojiye sahip makinelerin bulunduğu Bizim Kasap Et Entegre Tesisimizde hijyenik ortamda kesime alınmaktadır. Kesim öncesi ve kesim sırasında denetleyen veteriner hekim tarafından çeşitli aşamalardan sonra hekim onayından geçen karkaslar, karkaslar temizlendikten sonra soğuk hava deposuna alınmaktadır.

PARÇALAMA VE PAKETLEME

Soğuk hava depolarında dinlenen karkas etlerimiz Veteriner Hekim ve Uzman Personellerimiz tarafından işleme tabi tutulmaktadır.Parçalama işlemi bittikten sonra üretimimizde olan ürünlerimizi özel vakumlu paketler halinde Soğuk hava depolarımızda muhafaza etmekteyiz. Sucuk çeşitleri ve köfte çeşitlerinin yine Veteriner Hekim ve uzman personellerimiz tarafından özenle vakumlu paketlerimizden seçilen etlerden yapılmaktadır.

HAZIRLAMA VE PAKETLEME

Bizim Kasap ürünlerinin ürün haline gelene kadar tüm aşamalarında analizleri son derece titizlikte yapılmaktadır veteriner hekim tarafından ürünlerin besin değerleri ve kalitesi ile ilgili araştırmalar yapılmaktadır. Ürettiğimiz ürünler lezzet testlerine tabi tutulmaktadır üretimi yapan uzman personellerimiz tarafından verilen onay ile üretime geçilmektedir. Tüketici ve iş yeri Firmalarımızın memnuniyeti ve sağlığını düşünerek , özenle hazırlanan ürünler paketleme ünitesinde besin değerini kaybetmeden saklanabilecek şekilde özel vakumlu paketlerle ambalajlanmaktadır. Et paketleme, Donuk ürün paketleme olarak sınıflandırılmaktadır.

SEVKİYAT

Paketleme bölümümüzde hazır hale getirilen koliler, sevkiyat bölümünden frigofrik araçlar sayesinde istenilen noktaya ulaştırılmak üzere yola çıkmaktır.

SATIŞ

Tüketici memnuniyeti ve sağlığı düşünerek hazırlanan toplu tüketim ve perakende ürünleri her pakette aynı özen, kalite ve lezzeti sunmak üzere tüketiciye ve şubelerimize ulaştırılmaktadır.

İLETİŞİM BİLGİLERİ

HADİ KONUŞALIM

kasap@bizimkasap.com

0 (258) 242 80 80

Muhasebe Alım & Satım : 0 (533) 050 26 85

Veteriner Hekim : 0(538) 514 98 23

BİZİ ZİYARET ET

Servergazi Mh, Fatih Sultan Mehmet Blv. No:22, 20040 Merkezefendi/Denizli