Kurumsal

1973 yılında babamız Mehmet Gürsoy ve amcamız Ahmet Gürsoy’un girişimleriyle Bizim Kasap ailesinin ilk temelleri atıldı. Sizlere ilk olarak Kale içinde sebze hali Turan Karakolu altında hizmet sunmaya başladık.Daha sonra Bayramyeri Selçuk Caddesi sizlere ulaşabildiğimiz mekânımız oldu.

Son olarak şu anki yerimizde ailemizden aldığımız hizmet bayrağını Sadık, İsmail, Mustafa ve Murat Gürsoy Kardeşler olarak yürümekteyiz. 2020 yılından itibaren  Mehmet, İrfan ve Mutlu Gürsoy olmak üzere 5.Kuşak ile devam etmenin gururunu yaşamaktayız.

Siz değerli halkımızın beklentilerini karşılamaya var gücümüzle çalışmaktayız. Sizlerden gördüğümüz ilgi ve güler yüzlü memnuniyeti sürekli yaşatmayı ise sizlerin yapıcı eleştirilerinizle sağladık.Her geçen gün büyüttüğümüz bu memnuniyet kitlesini arttırmayı, daha kaliteli hizmeti, dürüstlüğü, güler yüzlü olmayı kendimize hedef seçtik.Bu konuda verdiğiniz destek için sonsuz teşekkür ederiz.


Misyonumuz; Teknolojinin sunduğu olanaklarla, hijyenik koşullarda, Türk damak tadına uygun, doyulmaz lezzette ürünleri tüketicilerle buluşturan, kaliteli, lezzetli ve sağlıklı et ve et ürünlerini güvenerek tüketme alışkanlığı yaratan,kendi tüketmeyeceği hiçbir ürünü tüketim zincirine katmayan,bilinçli ve eğitimli personel ile 75 yıllık tecrübesini sektöre pozitif bir değer olarak katmak.

Vizyonumuz; Hizmet kalitemizi daha da yükseltmek için tüketicilerini dinleyen, onların düşünce ve önerilerini dikkate alan, et ürünleri sektöründe tedarik zincirindeki şirketleri kendi yüksek standartlarına getirerek birlikte büyümeyi hedefleyen, çalışanlarına bu sistemin önemli birer halkası olduğunu hissettirerek verimliliği sürekli artıran ve sektörün büyüyüp gelişmesine öncülük eden, yalnızca yerel değil ulusal bir marka olmaktır.

İLETİŞİM BİLGİLERİ

HADİ KONUŞALIM

kasap@bizimkasap.com

0 (258) 242 80 80

Muhasebe Alım & Satım : 0 (533) 050 26 85

Veteriner Hekim : 0(538) 514 98 23

BİZİ ZİYARET ET

Servergazi Mh, Fatih Sultan Mehmet Blv. No:22, 20040 Merkezefendi/Denizli